preloaderlogo Yükleniyor

eskiseşir özel kız öğrenci yurtları

  • ANA SAYFA
  • /
  • eskiseşir özel kız öğrenci yurtları

eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Ankara Özel Çiğdem Kız Öğrenci Yurdu ile yeni yapılmış binamızda kurumsal kaliteden ödün vermeksizin öğrencilerimizim rahatlığı ve memnuniyetini ilke edinerek otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyiz.

eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Üniversite yaşamınıza huzur katmak ve ailenizden uzakta ihtiyaç duyduğunuz her türlü konforu sağlamak için biz hizmetinizdeyiz.

 

Yurdumuz;

 

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Açık büfe sabah kahvaltısı

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Çok seçenekli akşam yemeği

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Yüksek hızlı wifi

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Geniş ferah çalışma alanları

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Mimar ve mühendis öğrencilerimize özel çalışma alanı

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları 1-3-4-5 kişilik modern dizaynlı odalarımız

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları 7/24 sıcak su ve merkezi sistem ısıtma hizmeti

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Çamaşır yıkama ve kurutma hizmeti

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Ütü odası

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtlarıMescit hizmeti

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Her gün oda ve ortak alan temizliği

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Tüm üniversite  ringlerine kolay ulaşım

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları 7/24 kamera güvenlik sistemi

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Akıllı çiple giriş sistemi

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Kişisel öğrenci deposu ( Valiz odası )

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Yemekhanemizde öğrencilerimizin boş vakitlerini hoş sohbetler eşliğinde geçirebileceği oturma alanı

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Yurdumuzda oluşabilecek her türlü tehlike anı için yangın merdiveni ve yangın ihbar sistemi

- eskiseşir özel kız öğrenci yurtları Öğrencilerimiz tüm istek ve şikayetlerini karşılamak için yurt sorumlularımız 7/24 danışma odasında bulunmaktadır.

 

 

Kızınızı farklı bir ilde okutmayı düşünüyorsanız ve bunun için de bir yurt ile anlaşmak istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Özel Çiğdem Kız Yurdu olarak Ankara kız yurdu dendiğinde akla gelen ilk kurumlardan biriyiz. Özellikle son yıllarda Ankara’ya okumak için gelen kız öğrenci sayısının da artmasıyla birlikte pek çok öğrenci rahat edebileceği bir yurt arayışına girdi. Çocukları için bir yurt arayışında olan ebeveynler de aynı şekilde Ankara kız yurtları ile ilgili araştırmalara başladılar. Bu noktada, Özel Çiğdem Kız Yurdu olarak öğrencilerimize sunduğumuz imkanlar ve kolaylıklar ile her zaman bir adım ileride olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Eğer siz de Ankara kız yurdu arayışındaysanız, doğru yerdesiniz.


Birbirinden Kaliteli Hizmetler


Özel Çiğdem Kız Yurdu olarak tüm öğrencilerimize birbirinden kaliteli hizmetler sunarak onların rahat etmesini sağlamaktayız. Yurdumuz, öğrencilerimizin özellikle beslenmesine büyük önem vermekte olup onlara açık büfe kahvaltı hizmeti ve çok seçenekli akşam yemeği hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında, yurdumuzun sunduğu yüksek hızlı WiFi sayesinde öğrencilerimiz gerek uzaktan derslerine rahatlıkla girebilirler gerek ödevlerinde ya da boş zamanlarında internetten verimli bir şekilde faydalanabilirler. Sınav zamanı öğrencilerimizin rahatlıkla çalışabilecekleri çalışma alanlarımız ise geniş ve ferah olup öğrencilerimize rahat bir şekilde ders çalışma imkanı sunmaktadır. Bunun yanında, mimarlık ile mühendislik öğrencileri tarafından kullanılabilecek olan özel çalışma alanları sayesinde bu bölümlerde okuyan öğrencilerimiz derslerine daha iyi bir şekilde hazırlanabilirler.
Odalarımız 1, 3, 4 ve 5 kişilik olup çamaşırhane ve mescit gibi alanlar da yurdumuzda mevcuttur. Tüm öğrencilerimiz kendi kişisel öğrenci deposuna sahiptir ve yurda kendilerine verilen akıllı çip sayesinde girebilir. Yemekhanemizde bulunan oturma alanında öğrencilerimiz sosyalleşebilir ve hoşça vakit geçirebilirler. Bunun yanında, yurt görevlilerimiz 7/24 danışma odalarında bulunup öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Yurdumuzdaki ortak alanlar ve odalar her gün temizlenmekte olup öğrencilerimizin sağlığı için her türlü önlemi almaktayız.


Ankara Kız Yurdu Dendiğinde Özel Çiğdem Kız Yurdu


Eğer siz de kendiniz ya da çocuğunuz için en iyisini istiyorsanız Özel Çiğdem Kız Yurdu olarak Ankara kız yurdu konusunda en iyi hizmeti sunacağımızı bilmelisiniz. Hemen internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.